Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 — байдарки-двійки, 1000 метрів (чоловіки)
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Веслування на байдарках-двійках на дистанції 1000 м (чоловіки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родріго-де-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 17 серпня 2016 — 18 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 24 з 12 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 200 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | жінки | |||
Б-4, 1000 м | чоловіки | |||
К-1, 200 м | чоловіки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | чоловіки | |||
Кваліфікація |
Змагання з веслування на байдарках-двійках серед чоловіків (дистанція 1000 м) на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 17-18 серпня на озері Родріго-де-Фрейташ.
Змагання включають кваліфікаційні запливи, півфінали та фінал.
Хронологія за бразильським часом (UTC−3)
Дата | Час | Етап |
---|---|---|
17 серпня, середа | 09:08 09:16 10:20 10:27 |
Кваліфікація (1 заплив) Кваліфікація (2 заплив) Перший півфінал Другий півфінал |
18 серпня, четвер | 09:00 | Фінал |
Перші човни з кожного запливу виходять напряму у фінал A, решта беруть участь у півфіналах.
Місце | Canoer | спортсмени | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Макс Рендшмідт Маркус Гросс |
Німеччина (GER) | 3:19.258 | Q |
2 | Ерік Влчек Юрай Тарр |
Словаччина (SVK) | 3:24.728 | |
3 | Тібор Хуфнагель Беньямін Цеінер |
Угорщина (HUN) | 3:25.580 | |
4 | Арно Ібуа Етьєнн Юбер |
Франція (FRA) | 3:25.654 | |
5 | Хрхе Гарсія Райнер Торрес |
Куба (CUB) | 3:25.711 | |
6 | Данієл Гавел Ян Штерба |
Чехія (CZE) | 3:53.907 |
Місце | Canoer | спортсмени | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Марко Томичевич Миленко Зорич |
Сербія (SRB) | 3:15.298 | Q |
2 | Кен Воллес Лаклан Тейм |
Австралія (AUS) | 3:23.019 | |
3 | Річардас Некріошіус Андрей Олійник |
Литва (LTU) | 3:24.246 | |
4 | Емануель Сілва Жуан Рібейро |
Португалія (POR) | 3:26.284 | |
5 | Нікола Ріпамонті Джуліо Дрессіно |
Італія (ITA) | 3:30.429 | |
6 | Євген Алєксєєв Олексій Дергунов |
Казахстан (KAZ) | 3:30.433 |
У фінал 'A' виходять по троє найшвидших човнів з кожного запливу. Решту беруть участь у фіналі 'B'.
Місце | Canoer | спортсмени | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Кен Воллес Лаклан Тейм |
Австралія (AUS) | 3:16.635 | FA |
2 | Нікола Ріпамонті Джуліо Дрессіно |
Італія (ITA) | 3:17.942 | FA |
3 | Тібор Хуфнагель Беньямін Цеінер |
Угорщина (HUN) | 3:18.474 | FA |
4 | Євген Алєксєєв Олексій Дергунов |
Казахстан (KAZ) | 3:18.858 | FB |
5 | Арно Ібуа Етьєнн Юбер |
Франція (FRA) | 3:21.100 | FB |
Місце | Canoer | спортсмени | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Емануель Сілва Жуан Рібейро |
Португалія (POR) | 3:18.099 | FA |
2 | Річардас Некріошіус Андрей Олійник |
Литва (LTU) | 3:18.526 | FA |
3 | Ерік Влчек Юрай Тарр |
Словаччина (SVK) | 3:19.372 | FA |
4 | Данієл Гавел Ян Штерба |
Чехія (CZE) | 3:21.569 | FB |
5 | Хрхе Гарсія Райнер Торрес |
Куба (CUB) | 3:23.466 | FB |
Місце | Спортсмени | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Хорхе Гарсія Райнер Торрес |
Куба (CUB) | 3:18.768 | |
2 | Арно Ібуа Етьєнн Юбер |
Франція (FRA) | 3:19.415 | |
3 | Євген Алєксєєв Олексій Дергунов |
Казахстан (KAZ) | 3:20.827 | |
4 | Данієл Гавел Ян Штерба |
Чехія (CZE) | 3:25.966 |
Місце | Спортсмени | Країна | Час | примітки |
---|---|---|---|---|
Макс Рендшмідт Маркус Гросс |
Німеччина (GER) | 3:10.781 | ||
Марко Томичевич Миленко Зорич |
Сербія (SRB) | 3:10.969 | ||
Кен Воллес Лаклан Тейм |
Австралія (AUS) | 3:12.593 | ||
4 | Емануель Сілва Жуан Рібейро |
Португалія (POR) | 3:12.889 | |
5 | Річардас Некріошіус Андрей Олійник |
Литва (LTU) | 3:14.748 | |
6 | Нікола Ріпамонті Джуліо Дрессіно |
Італія (ITA) | 3:14.883 | |
7 | Тібор Хуфнагель Беньямін Цейнер |
Угорщина (HUN) | 3:15.387 | |
8 | Ерік Влчек Юрай Тарр |
Словаччина (SVK) | 3:15.916 |